FIBROCEMENTINĖS DAILYLENTĖS

swisspearlFIBROCEMENTINĖS DAILYLENTĖS

Fibro cementinės dailylentės yra statybinės medžiagos, kurios gaminamos iš cemento, smėlio ir pluošto. Jos yra labai patvarios ir atsparios drėgmei, o tai padaro jas populiariais pasirinkimais pastatų fasadams ir stogo pakalimams.

Fibro cementines dailylentes yra lengvos, tačiau stiprios, ir jų paviršius yra lygus ir tvarkingas, todėl jas galima lengvai klojant pritaikyti prie bet kokio pastato dizaino. Jos taip pat yra gera izoliacija nuo triukšmo ir šilumos, todėl gali padėti sumažinti energijos sąnaudas.

Šios medžio raštą atkartojančios dailylentės yra atsparios ugniai ir gali būti naudojamos kaip gaisro sienos ir stogo pakalimo dangos. Be to, jos yra gana lengvai montuojamos ir priežiūros reikalauja nedaug.

spalvos dailylenciu3
"Swisspearl Plank Original" pluoštinio cemento dailylentės  tiekiamos dažytu paviršiumi. Automatizuotas dažymo procesas užtikrina kiekvienos lentelės pilną padengimą, kad būtų pasiekta maksimali apsauga nuo išorinių veiksnių poveikio.
Gamintojas : Eurofala ( cembrit ) 
Rašytinė gamintojo garantija 15 metų .

Fibrocementinė dailylentė medzio imitacijos, dažyta

Dailylentės storis  8mm

Plotis / Ilgis  180mm/3600mm 

Kiekis paletėje  84vnt

Kaina vnt

13,60

Kaina m2

21.00

Fibro cementinės dailylentės turi keletą pranašumų lyginant su medinėmis dailylentėmis:

  1. Atsparumas drėgmei: Fibro cementinės dailylentės yra atsparios drėgmei, todėl jos yra geresnės nei medinės dailylentės, kurios gali sugerti drėgmę ir pradėti puvinėti.

  2. Atsparumas ugniai: Fibro cementinės dailylentės yra atsparios ugniai.

  3. Atsparumas žalingiems išoriniams veiksniams: Fibro cementinės dailylentės yra atsparios įvairiems išoriniams veiksniams, tokiam kaip saulės spinduliai, vėjas, lietus ir sniegas. Medinės dailylentės gali deformuotis arba pūsti dėl drėgmės, kai jos yra ilgai laikomos drėgnoje aplinkoje.

  4. Priežiūros reikalavimai: Fibro cementinės dailylentės yra mažai priežiūros reikalaujančios, nes jos yra atsparios dėmėms ir nepraranda spalvos su laiku. Medinės dailylentės turi būti reguliariai dažomos arba tvarkomos, kad išlaikytų savo gerą išvaizdą.

  5. Montavimo lengvumas: Fibro cementinės dailylentės yra lengvos, todėl jų montavimas yra greitesnis ir lengvesnis nei medinių dailylenčių. Tai taip pat reiškia, kad statybos darbai gali būti baigti greičiau.

Vis dėlto, reikia atkreipti dėmesį, kad kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų, todėl reikia pasirinkti pagal savo poreikius ir situaciją.